Harun Erdem

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Ömer Efe

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Semih Esad

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

"3 Silahşörler" = Harun Erdem & Ömer Efe & Semih Esad

Bıçkın Delikanlıların hikayesi 5 Nisan 2005 yılında başladı. Bir anda 2 kişilik çekirdek aileden 4 kişilik kalabalık aileye dönüştük. Ömer Efe veHarun Erdem aramıza katıldı. Baktık biz güzel bakıyoruz bu çocuklara bir delikanlı daha olsun dedeik ve 8 Mart 2007'de Semih Esad katıldı aramıza ve inşallah kadro tamamlandı :-))Ve Bıçkın Delikanlıların hikayesi başladı...4 Temmuz 2006 Salı

İlk traş maceramız

İlk traş bizim için unutulmaz, Ömer ve Harun için abartılı ağlamalarla dolu bir macera oldu.Kim kimi tutuyor kim traş oluyor resimden bile zor anlaşılıyor. İleride anlatacağımız ve bolca dalga geçecegimiz bir gün oldu. Kafalarıda böyle çok tatlı oldu yusyuvarlak çıktı ortaya.

Mehmet Faruk 10 Haziran 'da aramıza katıldı.Köyden büyük annanemiz geldi. Böylece torunlarının çocuklarını görme şansını da yakalamış oldu. Annanemin yaşı 90nın üzerinde ve Allaha şükür hafızası yerinde ve kendi işini kendi görebiliyor.Daha sonraki ziyaretimizi Gebzede oturan yeni evli kuzenim Aytene gerçekleştirdik.Bizim için harika bir sofra hazırlamıştı.Ömer ve Harun yerlerde, bahçede günün keyfini çıkardılar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder